Contact

Vragen of meer info
ontvangen over CityLink

Martijn van Rosmalen

CEO
E: mvanrosmalen@citylink.nl

Joffrey Lagaunne

Shareholder
E: jlagaunne@citylink.nl

Bert Angel

Senior Advisor
E: b.angel@citylink.nl

Elvira Langbroek

HR & Operations
E: elangbroek@citylink.nl

Huseyin Demirgunes

Acquisition Manager
E: hdemirgunes@citylink.nl

Jordi Cronick

Acquisition Manager
E: jcronick@citylink.nl

René Geertsema

Portfolio Manager
E: rgeertsema@citylink.nl

Sean Slager

Senior Financial Manager
E: sslager@citylink.nl

Berdien Remmerswaal

Financial Manager
E: bremmerswaal@citylink.nl

Steven Bijl

Head of Technical Management
E: sbijl@citylink.nl

Damir Uremovic

Technical Manager
E: duremovic@citylink.nl

Carmen Kwak

Technical Support
E: ckwak@citylink.nl

Chris Versluis

Asset Manager
E: cversluis@citylink.nl

Fleur Klunder

Senior Asset Manager
E: fklunder@citylink.nl

Frances Booster

Asset Manager
E: fbooster@citylink.nl

Catelijn de Jong

Operations Manager
E: cdejong@citylink.nl

Algemene contactgegevens

Algemene contactgegevens

Partners

Tijdens aankooptrajecten voeren wij een gestructureerde due diligence,
waarbij wij ons laten adviseren door onze vaste partners:

Technisch advies

Milieuonderzoek
Juridisch advies

Om onze huurders te voorzien van een hoog
serviceniveau werken wij samen met:

Financieel beheer